Odporúčame:

Valce AMMANN


Ekonomický unikátny viacúčelový ručný valec je možné používať pre zhutňovanie zeminy rovnako ako asfaltu. K dispozícii sú dva režimy práce, ktoré sa líšia nastavením veľkosti amplitúdy vibrácií.
Model RW 1504 od Rammaxu je v súčasnej dobe najvýkonnejší príkopový valec dostupný v tejto váhovej kategórii. S ohľadom na výkon, funkcie a vzhľad zlučuje nový a pokrokový vývoj týchto výrobkov všetky skúsenosti spoločnosti.
Vývoj novej generácie pneumatikových valcov Ammann vychádza z najnovších poznatkov o hutnení asfaltových vrstiev a zemín. Moderný dizajn valca poskytuje výbornú viditeľnosť obsluhy.
Nová generácia tandemových vibračných valcov s pevným rámom a systémom ACE prináša dosiaľ nepoznanú efektivitu hutnenia. ACE – Ammann Compaction Expert ako prvý a jedinečný hutniaci merací a regulačný systém s variabilnou amplitúdou a frekvenciou ponúka najvyššiu účinnosť pri dosahovaní špičkových výsledkov pri hutnení. Jednoduché ovládanie a maximálna provádzková bezpečnosť sú typickými vlastnosťami tandemových valcov.
Vylepšený bol aj rad tahačových valcov od firmy Ammann, ktorý teraz v seobe ešte viac spojuje maximálnu výkonnosť, používateľský komfort, bezpečnosť a moderne pojatú koncepciu.

Valce
Ručne vedený Príkopové Tandemové
Pneumatikové Ťahačové